CVOK

CVOK

To jsem já, Zuzka. Kdysi holka ze střední grafické školy s růžovými vlasy, brýlemi, piersingem pod rtem a náušnicemi z pastelek. Tehdy jsem chtěla nosit něco, co jiný nemá a zároveň jsem chtěla dělat radost ostatním. A to mě přivedlo k výrobě šperků. To byl rok 2009. A proto tehdy vznikla značka Cvok. Zpočátku jsem zkusila vyrobit jen pár náušnic. Když o ně byl zájem, vyrobila jsem další a další, až mě výroba šperků úplně pohltila. Do šperků jsem se zamilovala. Bavilo mě a stále baví vymýšlet něco nového, objevovat nové materiály, kombinace. Postupně jsem k náhrdelníkům a náušnicím připojila oblíbené plátěné tašky a kabelky v originálním designu a s nápaditými motivy.

 

 

Po deseti letech jsem se ve své tvorbě odvážila jít ještě dál. Skloubila jsem svoji práci s celoživotním koníčkem,  s oblečením... Miluju nakupování oblečení, ale snažím se u toho přemýšlet, nakupovat jinak. Vybírám si kousky, které jsou nadčasové a hlavně kvalitní. Ráda podporuju české návrháře a návrhářky. Ale protože jako každá holka stále nemám co na sebe, rozhodla jsem se, že si nějaký ten kousek navrhnu. A tak začala další etapa CVOKa. Jako první vznikly šaty COSY - navrhla jsem je tak, aby se daly nosit oboustranně, aby byly elegantní i ležérní zároveň a aby nebyly tuctové. Téměř vše kolem značky CVOK si dělám sama, ať už jde o výběr látek, výrobu šperků, návrhy na šaty, komunikaci s vámi, focení produktů, balení zásilek nebo odesílání. Samotné šití jsem ale přenechala odbornicím, které všechny mé nápady zpracují precizně a čistě. A díky vašemu zájmu o oblečení vím, že  to byl správný krok.

A tohle je CVOK dnes, v roce 2020. Jsem už máma, manželka, se zrzavými vlasy, brýlemi, bez piersingu, ale duší stále CVOK

Děkuju vám za podporu.

Zuzka