Cvok

To jsem já, Zuzka. Kdysi holka ze střední grafické školy s růžovými vlasy, brýlemi, peersingem pod rtem a náušnicemi z pastelek. Tehdy jsem chtěla nosit něco, co jiný nemá a zároveň jsem chtěla dělat radost ostatním. A to mě přivedlo k výrobě šperků. To byl rok 2009. A proto tehdy vznikla značka Cvok. Zpočátku jsem zkusila vyrobit jen pár náušnic. Když o ně byl zájem, vyrobila jsem další a další, až mě výroba šperků úplně pohltila. Do šperků jsem se zamilovala. Bavilo mě a stále baví vymýšlet něco nového, objevovat nové materiály, kombinace. Postupně jsem k náhrdelníkům a náušnicím připojila oblíbené plátěné tašky a kabelky v originálním designu a s nápaditými motivy.

Po deseti letech jsem se ve své tvorbě odvážila jít ještě dál. Skloubila jsem svoji práci s celoživotním koníčkem, s oblečením... Miluju nakupování oblečení, ale snažím se u toho přemýšlet, nakupovat jinak. Vybírám si kousky, které jsou nadčasové a hlavně kvalitní. Ráda podporuju české návrháře a návrhářky. Ale protože jako každá holka stále nemám co na sebe, rozhodla jsem se, že si nějaký ten kousek navrhnu. A tak začala další etapa CVOKa. Jako první vznikly šaty COSY - navrhla jsem je tak, aby se daly nosit oboustranně, aby byly elegantní i ležérní zároveň a aby nebyly tuctové. Téměř vše kolem značky CVOK si dělám sama, ať už jde o výběr látek, výrobu šperků, návrhy na šaty, komunikaci s vámi, focení produktů, balení zásilek nebo odesílání. Samotné šití a focení oblečení jsem ale přenechala odborníkům, které všechny mé nápady zpracují precizně a čistě. A díky vašemu zájmu o oblečení vím, že  to byl správný krok.

A tohle je CVOK dnes. Jsem už máma, manželka, se zrzavými vlasy, brýlemi, bez peersingu, ale duší stále CVOK

Děkuju vám za podporu.

Zuzka

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení